AKCIJOS / NAUJIENOS

Pradžia /  AKCIJOS / NAUJIENOS  / 
„Baltic Larus‟ įspūdžiai iš Vilniuje vykusios BAF parodos
2015-11-23

Vilniuje, š.m.  lapkričio 20-22 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų cente "Litexpo" vyko Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF. Tarp dalyvių gausos iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Danijos, Lenkijos, Vokietijos, Vengrijos, Italijos bei Indonezijos buvome ir mes, -  UAB „Baltic Larus“. Parodos lankytojams pristatėme rinkoje jau pamėgtus, vartotojų vertinamus ir naujus produktus. Čirškindami didkepsnius ir kvapais viliodami kvietėme paragauti kepamų „KITCHEN me“ ir „Lapino puota“ produktų, pasidalinti kepimo gudrybėmis ir, žinoma, pabendrauti ir atsiliepimų bei įvertinimų sulaukti iš degustatorių.

Akcija RIMI prekybos centruose Švž. smulkintai vištienai -24%
2015-11-16

Ech kaip plušam ir ruošiamės dėl artėjančios BAF parodos, bet Jūsų, mieli sekėjai, nepamirštame! Visuose RIMI prekybos centruose galite įsigyti Lapino Puotos Švž. Smulkintos Vištienos su -24% nuolaida!

Kaip paskatinti vaikus pamėgti sveiką mitybą?
2015-11-13

Kartais, tai kas yra banalu ir atrodo natūrali kasdienybė, gali padėti vaikus įtraukti į Jūsų veiklą ir padėti išmokinti vaikus, to ko per pamokas jie neišmoks. Vienas iš šių banalybių yra apsipirkimas parduotuvėje, kuris smarkiai įtakoja vaiko mąstymą, ką vartoti ir ko nevartoti. Pateikiame Jums 10  lengvų būdų, kaip išmokinti vaikus sveikos mitybos pradmenų ir paskatinti sportinį aktyvumą.

Išsipildymo akcija "Pyragų diena" 2015
2015-11-06

Norime su visais pasidalinti savo gardžiai paskanautais pyragais bei džiugesiu, kad prisidėjome prie TV3 "Išsipildymo akcijos"! Surinktos lėšos jau išsiųstos.

6 priežastys, kodėl vertėtų valgyti mėsą
2015-10-01

Per pastaruosius kelis dešimtmečius girdima, kad mėsos vartojimas yra visų ligų rūšių šaltinis. Atsiranda vis daugiau žmonių, kurie priima naują gyvenimo būdą – veganizmą ar vegetarizmą. Tačiau žmonija jau ilgą laiką valgo mėsą, tad kaltinti jos dėl naujų atrastų sveikatos problemų nėra prasmės.

Antrasis PROTO MŪŠIO žaidimas praėjo - revanšas pavyko!
2015-09-09

Rugsėjo mėnesį pasitikome su proto mūšio žaidimu (revanšu). Nors visi tikėjosi kiek lengvesnės kovos, tačiau nieko panašaus neįvyko, sukti ir sunkūs klausimai su keliomis užduotimis leido atsirevanšuoti ANČIUKŲ komandai!

Kokią triušieną rinktis vaikiškai košytei?
2015-08-17

Triušiena - jau seniai pripažinta viena sveikiausių mėsų vaiko mityboje. Joje pilna reikiamų medžiagų sveikam vaiko vystimuisi. Tad kokią triušieną rinktis, kad vaikams būtų skanu ir paprasta paruošti.

LAPINO PUOTOS protų mūšis - 1 etapas!
2015-07-30

Liepos pabaigoje, visa mūsų komada sugužėjo į pasitarimų salytę, kad įrodytų, jog yra ne iš kelmo spirta. Pirmą kartą buvo surengtas LAPINO PUOTOS protų mūšis!

Maisto derinimas = sveikas TU!
2015-07-09

Sveika mityba primena matematiką - skaičiuojame riebalus ir kalorijas, daliname porcijas. Bet nepamirškime, kad teisingas produktų derinimas kartais gerokai svarbiau nei kalorijų ar riebalų skaičiavimas.

Kaip žinoti ar kepsnys iškepęs taip kaip norime?
2015-07-08

Dažnai mes norime vienaip ar kitaip iškepusio jautienos kepsnio, o kaip jį patikrinti neprapjovus nežinome. Tad siūlome jau išbandytą būdą ir garantuojame išsikepsite puikų kepsnį!

Gardžių kotletų kepimo gudrybės!
2015-06-01

Kotletų gaminimas - tai tikras menas, o kulinarinės kūrybos galimybės, ruošiant kotletų faršą - beribės. Tačiau egzistuoja kelios paslaptys, kurias turi žinoti kiekviena šeimininkė. Tuomet paprasti kotletai tampa tikru gastronomijos šedevru.

Apie triušieną..
2013-04-22

Kuo triušiena skiriasi nuo antienos ar jautienos? Kuo ši mėsa tokia ypatinga? Kodėl ją patartina valgyti? Atskleidžiame šią paslaptį!

Apie antieną...
2013-02-05

Antiena – tikras delikatesas, kuriuo nudžiuginsite net ir didžiausią gurmaną. Tai mėsa, tinkanti bet kokios šventės ar sukakties gurmaniškai vakarienei.