Pradžia /  NAUJIENOS  /  Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF – vienas „skaniausių“ renginių metuose!  / 

Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF – vienas „skaniausių“ renginių metuose!

Š.m. lapkričio 10-14 dienomis, Lietuvos parodų ir kongresų centre "Litexpo", rinkosi gurmanai ir visi neabejingi maistui į vieną „skaniausių“ renginių metuose - „Baltijos maisto ir gėrimų parodą BAF 2016“.

Nauji maisto produktai ir gėrimai iš Estijos, Italijos, Latvijos, Lenkijos, Uzbekistano, Vokietijos, Lietuvos – visa tai buvo galima išbandyti ir įsigyti. Čirškindami didkepsnius ir sodriais kvapais viliodami kvietėme lankytojus aplankyti mūsų stendą, paragauti kepamų „KITCHEN me“ ir „Lapino puota“ produktų, drauge su mumis pasidžiaugti Baltijos maisto ir gėrimų parodoje BAF jau antrą kartą įteiktais specialiais parodos medaliais.

Kaip teigia parodos projekto vadovė Lilijana Dirsienė, BAF medalis – geriausias specialistų įvertinimas ir produkto kokybės ženklas. Medaliais įvertinami kruopščiai specialistų patikrinti patys geriausi, teisingiausi bei įdomiausi maisto ir gėrimų produktai.

BAF 2016 medaliais komisija, kuriai vadovavo Lietuvos pramonininkų konfederacijos maisto pramonės ekspertė-konsultantė Elena Paviržienė, apdovanojo ir du UAB „Baltic Larus“ gaminius  -  šviežią sausai brandintą jautienos maltinį mėsainiams ir sūdytą–parūkytą antienos filė.

Virtuvės virtuozas Alfas Ivanauskas - tarsi magas, kuris sukuria šedevrus lėkštėje, lapkričio 12 d. tiesioginės transliacijos socialinio tinklo „Facebook“ „KITCHEN me“ paskyroje išmokė keletą naudingų triukų virtuvėje: demonstravo kaip greitai ir skaniai namuose pasigaminti restorano vertus patiekalus: salotos su sūdyta-parūkyta antienos filė, kuskusu ir mangu, bei ypatingą mėsainį su mango ir imbiero padažu (naudojo BAF 2016 medaliais apdovanotus produktus). Virtuvės mitų griovėjai įrodė, jog patys keisčiausi deriniai yra patys skaniausi!

„Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF“ - tai paroda, kuri kasmet sukviečia pačius geriausius maisto produktų gamintojus, ištikimiausius maisto mylėtojus ir visus tuos, kurie tiesiog ieško naujų, dar neišbandytų skonio potyrių. Parodos akimirkomis dalinamės su Jumis!