Pradžia /  NAUJIENOS  /  Lekėčių miestelyje - penktasis „MĖLYNIŲ FESTIVALIS“  / 

Lekėčių miestelyje - penktasis „MĖLYNIŲ FESTIVALIS“

2019 metų liepos 20 d. Lekėčių miestelyje vyko tradicinis, penktasis „MĖLYNIŲ FESTIVALIS“.

Darbščios ir sumanios šeimininkės paplūšėjo ruošiantis kulinariniam nesaldžių užkandžių konkursui „Mėlynė kitaip“. Atsakingai sudaryta komisija: Verdu ir kepu vyr.redaktorė Elżbieta Monkiewicz, UAB „Baltic Larus“ rinkodaros direktorė Rūta Burdzilauskaitė ir Lietuvos bitininkų ir sodininkų guru dr.Algirdas Amšiejus vertino patiekalus rega, uosle, jusle - visur ieškojo festivalio favoritės MĖLYNĖS.

Ir kokių kulinarinių šedevrų tik neprigamino dalyvaujantieji konkurse: puikūs deriniai su burokėliais, net marinuotos mėlynės, kurios, kaip pagardas, puikiai dera ir prie mėsos patiekalų, sveikesni patiekalai ir net silkė mėlynėse maudėsi – oho skonių šėlsmas „Mėlynių festivalyje“ buvo.

Dovanojome dovanas visiems dalyvaujantiems dalyviams, skyrėme simpatijų prizus ir... patys su padėkomis ir apdovanojimais grįžome, pilni idėjų kitiems metams.

Ir ne be reikalo Lekėčiai paskelbti 2020 metais mažąja Lietuvos kultūros sostine. Ir ne tik dėl to, kad čia daug mėlynių ar vyksta festivalis. Lekėčiai, kaip sako žmonės, pilni kultūros.

Šventės akimirkos: (žr.video)