Pradžia /  NAUJIENOS  /  UAB „Baltic larus“ komanda moka ne tik profesionaliai dirbti, bet ir kokybiškai linksmintis.  / 

UAB „Baltic larus“ komanda moka ne tik profesionaliai dirbti, bet ir kokybiškai linksmintis.

UAB „Baltic larus“ komanda moka ne tik profesionaliai dirbti, bet ir kokybiškai linksmintis. Tai patvirtina ir darbuotojų šventinis vakarėlis, kurį 2019-ųjų pabaigoje komanda dedikavo neprilygstamajam disco stiliui.

1960-ųjų pabaiga – 1980-ųjų pradžia į mados metraščius įsirašė kaip laikas, kai buvo galima derinti viską, kas nedera, o posakis „mažiau yra daugiau“ tuo metu negaliojo. Blizgantys ir žvilgantys audiniai, masyvūs aksesuarai, ryškios spalvos, daug plaukų lako ir dar daugiau makiažo – tokie kertiniai disco stiliaus atributai. Šiandien šis stilius ypač tinka vakarėliuose, nes jis įkvepia, sukuria linksmą atmosferą ir leidžia energingai šokti iki paryčių.

Šiuo sveikinimu kolektyvas kviečia ir kitus bent trumpam atsiduoti energingiems disco ritmams, atsipalaiduoti, nerūpestingai pašėlti šokių aikštelėje ir energingai, žvaliai, su puikia nuotaika įžengti į Naujuosius metus.

Renginio vieta: Harmony Park

Vakaro vedėjas: Renginių vedėjas-atlikėjas Raimondas Olechas

Video kūrimas ir montavimas: LIVE PROJECTS

Vakarėlio dalyviai: Baltic Larus kolektyvas