Pradžia /  Kitchen me  /  NAUJIENOS  /  „Baltic Larus‟ įspūdžiai iš Vilniuje vykusios BAF parodos  / 

„Baltic Larus‟ įspūdžiai iš Vilniuje vykusios BAF parodos

Vilniuje, š.m.  lapkričio 20-22 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų cente "Litexpo" vyko Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF. Tarp dalyvių gausos iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Danijos, Lenkijos, Vokietijos, Vengrijos, Italijos bei Indonezijos buvome ir mes, -  UAB „Baltic Larus“. Parodos lankytojams pristatėme rinkoje jau pamėgtus, vartotojų vertinamus ir naujus produktus. Čirškindami didkepsnius ir kvapais viliodami kvietėme paragauti kepamų „KITCHEN me“ ir „Lapino puota“ produktų, pasidalinti kepimo gudrybėmis ir, žinoma, pabendrauti ir atsiliepimų bei įvertinimų sulaukti iš degustatorių.

Norime pasidžiaugti pirmą kartą parodoje BAF teikiamais specialiais aukso medaliais, kuriais buvo apdovanoti geriausiai specialistų įvertinti, parodoje pristatomi maisto produktai ir gėrimai. Aukso medaliais komisija, kuriai vadovavo Lietuvos pramonininkų konfederacijos maisto pramonės ekspertė-konsultantė Elena Paviržienė, apdovanojo 5 gaminius, kurie verti papildomos vertės ir kokybės ženklo. BAF aukso medalis – geriausias specialistų įvertinimas.

Net du  „KITCHEN me“ produktų linijos  gaminiai buvo apdovanoti specialiais BAF aukso medaliais – marinuotos antienos blauzdelių tulpės bei šviežios triušienos dešrelės, o „KITCHEN me“ brandintos jautienos anguso mentės didkepsnis – BAF diplomu.

Esame dėkingi kompetentingai komisijai už apdovanojimus, o parodos svečiams už nuoširdumą ir atsiliepimus, už gerą nuotaiką ir šypsenas.

Ačiū, kad leidžiate mums augti, tobulėti ir džiuginti Jus!