Naudingi patarimai

Pradžia /  Kitchen me  /  Naudingi patarimai  / 
ANGLIŠKI PUSRYČIAI | 2 VARIANTAI: SVEIKAS VS THE BEST
2019-01-24

Angliški pusryčiai yra tai, kas mano šeimoje laikoma šventiniais pusryčiais. Be jokios abejonės, tai mano vyro mėgstamiausias pusryčių patiekalas, man taip pat labai patinkantis, tačiau aš mėgstu šiek tiek sveikiau, o jis - šiek tiek riebiau :) 

Baugiai gardūs skanėstai Helovino šventei
2018-10-26

Tikriausiai jau niekam nereikia pasakoti, kas yra Helovinas. Pats žodis „Halloween“ yra minimas jau 1745 m. ir yra kildinamas iš škotų frazės „All Hallow‘s Eve“. Škotų kalba žodis „eve“ yra vartojamas kaip „even“, todėl, laikui bėgant „(All) Hallow(‘s) Even“ išsivystė į dabartinį ir visų žinomą žodį „Halloween“.

Kaip sukurti tobulą užkandžių lentą su Kitchen me produktais
2018-10-02

Jums patinka vakarienės/vakarėliai/draugų susibūrimai namuose? Tokiems atvejams idealu paruošti stilingą užkandžių lentą - namuose ją suruošite greitai (nes čia nereikia nieko gaminti, tik sudėlioti), lengvai pritaikysite reikiamam svečių skaičių, o jei reikia, tai ir transportuoti nesunku.

IDEALUS JAUTIENOS KEPSNYS NAMUOSE – TAI ĮMANOMA!
2018-09-04

Manau sutiksite, kad paskutiniu metu ypač pradėjo populiarėti maisto ant grotelių ruošimo kultūra, tačiau šį kartą kalbėsime ne apie tai. Galima sakyti, kad vasara jau baigėsi, prasidės lietūs, tad kuriam laikui numylėtus grilius, šašlykines, lauko židinius ar laužavietes galite ir pamiršti, tačiau kol oras nelepina, puikių kepsnių, dar kitaip vadinamų steikais galima pasigaminti ir virtuvėje. 

Mėsainiai: (ne)paprastas genialumas
2018-07-30

Kodėl žmonės mėgsta mėsainius? Visų pirma dėl to, kad tai greitas maistas, o jo genialumas, kaip sako restorano „Šventaragio sodas“ virtuvės šefas Gintautas Pleskačiauskas, slepia paprastumą: maltinukas, bandelė, daržovės – štai ir viskas. Greita ir patogu – netgi stalo įrankiai nebūtini. 

 

Komplimentai jautienai: kai esminis prieskonis yra... mėsa
2018-07-30

Net neabejojame, kad sultinga, kvapni ir ryškiaskonė, burnoje tirpstanti, aukščiausios kokybės jautiena vasariškomis nuotaikomis alsuojančioje virtuvėje svečiuojasi tikrai dažnai. Karštuoju metų laiku gardūs mėsos gabalėliai smagiai skrunda ne tik keptuvėse ar orkaitėse, bet ir kepsninėse, tad nieko nelaukę kviečiame jus pasinerti į gastronominę kelionę, kurios metu sužinosite, kuo ypatinga sausai brandinta jautiena, kokiomis skoninėmis savybėmis ji pasižymi ir kokius kulinarinius triukus taikyti gamybos procese, norint valgytojus apstulbinti išskirtiniais maistiniais šedevrais.

Lengvesnei pavasario mitybai – šviežios triušienos dešrelės
2018-03-21

Pamažu šylant orams daugelis koreguoja ne tik savo kasdienį garderobą, bet ir mitybą. Norisi daugiau gardžių, maistingų, bet lengvesnių ir greitai paruošiamų patiekalų. Be to, po žiemos neretai skundžiamės prastesne savijauta, sutrikusiu miegu ir slogia nuotaika. Todėl mityba paruošiant savo organizmą naujam sezonui yra ypač svarbi.

5 būtinos taisyklės, kad mėsainius drąsiai siūlytumėte ir vaikams
2018-03-21

Gaminami mūsų namuose mėsainiai yra gerokai sveikesni už įprastinius. Tuo ką atrado mūsų šeima, dalijamės ir su jumis.

Velykų stalui – laiką taupanti gurmaniška idėja
2018-03-15

Ankstyvos šiųmetės Velykos jau kviečia pasukti galvą ir pradėti planuoti, kokius skanėstus šiemet dėsime ant šventinio stalo. Kaip sutaupyti laiko ir neužsidaryti virtuvėje kelioms paroms, bet paruošti tikro šventės karaliaus titulo vertą patiekalą? Geriausias pasirinkimas yra antiena – dažnas šventinio stalo herojus.

Ruošk kepsnines žiemą: idėja kokybiškos jautienos mėgėjams
2018-03-08

Nors žiema dar paskutinį kartą rodo nagus, į mūsų kalendorius, drabužines ir virtuves po truputį jau skverbiasi pavasaris. O nuo šio neatsiejami ir pokyčiai mityboje – šylant orams norisi kuo daugiau pietums ar vakarienei skirto laiko praleisti lauke, valgyti gardžius ir sočius, bet nesudėtingai paruošiamus patiekalus.

Duokš pirštelį! Šiurpių skanėstų Helovinui idėjos
2017-10-26

Jeigu šventinis Helovino vakaras sutampa su ypač įtempta dienotvarkę, šventę namuose galima susikurti ir pasitelkiant į pagalbą vien užkandžius. Karštai rūkytos ar sūdytos – parūkytos antienos filė pakuotė gudraus virtuvės šefo rankose virs netradicinių, pavyzdžiui, kaukolės formų užkandžiais, pagardins paslaptingų tešlos „šulinėlių“ įdarą ar taps šiurpiai atrodančiais, tačiau gardžiais ir maistingais „delniukais“.

Mityba po pamokų, arba idėjos mažiesiems valgytojams
2017-08-30

Nauji mokslo metai daugybei tėvų reiškia krūvą galvosūkių, kaip nelėtinant gyvenimo tempo užtikrinti sveiką, saugią ir laimingą savo atžalų kasdienybę. Vienas didžiausių klaustukų – mityba: juk norisi, kad vaikai valgytų kuo įmanoma sveikiau ir skaniau, o tėvams dėl to nereikėtų valandų valandas sukiotis virtuvėje.

Išeitis – tinkamai pasirinkti produktai ir gaminiai. Rinkoje maisto produktų, gaminių ir pusgaminių pasirinkimas milžiniškas, tačiau kaip rasti geriausią kokybės, skonio ir greito paruošimo balansą?

 

Kaip teisingai iškepti jautienos didkepsnį?
2016-08-09

Keletas naudingų patarimų, kuriuos turi žinoti kiekvienas, besiruošiantis kepti sausai brandintos jautienos didkepsnį.

8 dažniausiai sutinkami įsitikinimai apie STEIKUS!
2016-08-05

Jautienos didkepsnis ("steikas") gurmanų ypač pamėgtas gardumynas, kurį paruošti labai paprasta, jei tik žinote kaip tai padaryti. Dažniausiai nusistovėję įsitikinimai mums trukdo suvokti šio produkto išskirtinumą ir atskleisti jo skonines savybes. Todėl pateikiame 8 populiariausius mitus apie jautienos didkepsnius, kuriuos derėtų pamiršti. 

Įdomūs faktai apie sausą mėsos brandinimą
2016-08-05

Visi, kurie nors kiek domisi jautienos didkepsnių ("steikų") ruošimo ir valgymo ypatumais, ko gero, girdėjo apie mėsos brandinimą. Tačiau, kas tai yra? Kokie kriterijai svarbūs brandinimo procesui? Ir kuo gi sausas mėsos brandinimo būdas yra ypatingas?