Pradžia /  Kitchen me  /  Naudingi patarimai  /  Kaip sukurti tobulą užkandžių lentą su Kitchen me produktais  / 

Kaip sukurti tobulą užkandžių lentą su Kitchen me produktais

Jums patinka vakarienės/vakarėliai/draugų susibūrimai namuose?  Tokiems atvejams idealu paruošti stilingą užkandžių lentą - namuose ją suruošite greitai (nes čia nereikia nieko gaminti, tik sudėlioti), lengvai pritaikysite reikiamam svečių skaičių, o jei reikia, tai ir transportuoti nesunku. Nors užkandžių lentą paruošite super greitai, bet teisingai sudėliota ir stilingai patiekta, ji gali tapti tikra vakarėlio žvaigžde. Gamybos čia beveik nėra, svarbiausia - kokybiški ir tarpusavyje derantys produktai. Čia pasidalinsime informacija, kaip sukurti tokią užkandžių lentą, nuo kurios visi neatplėš nei rankų, nei akių.

 

Pirmas žingsnis | Lenta

Pasirinkite lentą. Pirmiausia, pagalvokite apie svečių skaičių ir reikalingos lentos ar kelių lentų dydį. Tuomet rinkitės pačias lentas - auksinė taisyklė ta, kad šioje vietoje geriausiai atrodo sendintos / senos / rustic medžiagos. Vietoje nuobodžių lėkščių žavingai atrodys medinės lentelės (žinoma :)))), ar tiesiog medienos lentos, senos kepimo skardos, juodi padėklai.

Antras žingsnis | Sūriai

Pradėkite nuo sūrių. Dėkite juos ant lentos, galite pjaustyti arba ne. Bus gražiau, jei sūriai bus skirtingų formų ir atspalvių.

Trečias žingsnis | Mėsos

Pridėkite mėsos. Rinkitės kokybišką, ryškaus skonio produkciją. Bus gražiau ir įdomiau, jei mėsytės bus skirtingų tekstūrų ir formų, pavyzdžiui kaip mano naudojama KITCHEN me švelni antienos krūtinėlė ir kietesnės, ryškesnio skonio Kitchen me  antienos mėsos lazdelės.

Ketvirtas žingsnis | Sūrūs priedai

Pridėkite mėgstamų / tinkamų sūrių priedų. Tai gali būti alyvuogės, marinuoti agurkėliai ar grybukai, sūdyti riešutai ir pan.

Penktas žingsnis | Saldūs priedai

Pridėkite kažką saldaus ir gražaus. Čia labiausiai tiks švieži vaisiai ar uogos bei džiovinti vaisiai.

Šeštas žingsnis | Duonelės

Pridėkite traškių duonos lazdelių, krekerių, mini trapučių (versijai be glitimo), duoniukų, duonelių ar tiesiog plonai pjaustyto prancūziško batono.

 Septintas žingsnis | Pagardai

Pridėkite mėgstamų ir tinkamų pagardų / padažų. Tiks: užtepėlės, humusas, medus, džemai, garstyčios, paštetai, padažai. Pagardai gali būti tinkami mirkymui arba savo skoniu papildyti sūrius.

Aštuntas žingsnis | Užpildykite tarpus

Stilingam lentos užbaigimui užpildykite laisvus tarpus. Šiam tikslui tiks uogos, riešutai, vyšniniai pomidoriukai - tinka viskas, svarbiausia optimalus dydis. Čia galite panaudoti ir lentoje naudojamus produktus, pavyzdžiui kelias vynuoges, kelias alyvuoges, kelis riešutus, sūrio ar mėsos gabalėlį ir pan.

Devintas žingsnis | Žolelės

Žolelės užkandžių lentai yra reikalingos kaip rėmas paveikslui. Niekas jų nevalgys, bet jos priduos daug grožio ir vizualiai užbaigs jūsų tobulą užkandžių lentą. Labiausiai tiks: šalavijas, rozmarinas, čiobrelis, baziliko lapeliai.

 

Už straipsniuką ir nuotraukas dėkojame Ant medinės lentelės