Pradžia /  Kitchen me  /  NAUJIENOS  /  „Baltic Larus“ komanda į Naujuosius metus įžengė disco ritmais  / 

„Baltic Larus“ komanda į Naujuosius metus įžengė disco ritmais

Baigiantis seniesiems metams, disco epochos vėliavnešiais virto ir „Baltic larus“ komanda. Prekės ženklui „KITCHEN me“ atstovaujantys profesionalai vienam vakarui virto tikrais diskotekų padūkėliais.

Šventinei nakčiai visas kolektyvas ruošėsi ne vieną savaitę, kruopščiai apgalvodamas ne tik savo įvaizdžio detales. Plakatai, kolegoms skirti apdovanojimai ir, be abejo, muzika – viskas tą stebuklingą vakarą nukėlė į disco stiliaus spalvomis žaižaruojančią praeitį. Itin daug dėmesio žaismingai nusiteikusi komanda skyrė aprangai. Masyvias šukuosenas atkartojantys perukai, plačios kelnės, aukso ir sidabro spalvomis mirgančios suknelės, aštuntajam dešimtmečiui būdingas makiažas – visa tai iškart įžiebė šventinę nuotaiką, leido pabėgti nuo kasdienybės, o kolektyvui tapo smagia pramoga spėliojant, kuris bendradarbis slepiasi po neatpažįstamu disco stiliaus įvaizdžiu.

Šiuo sveikinimu kolektyvas kviečia ir kitus bent trumpam atsiduoti energingiems disco ritmams, atsipalaiduoti, nerūpestingai pašėlti šokių aikštelėje ir energingai, žvaliai, su puikia nuotaika įžengti į Naujuosius metus.

 

Renginio vieta: Harmony Park

Vakaro vedėjas: Renginių vedėjas-atlikėjas Raimondas Olechas

Video kūrimas ir montavimas: LIVE PROJECTS

Vakarėlio dalyviai: Baltic Larus kolektyvas