Pradžia /  Kitchen me  /  NAUJIENOS  /  Baltijos atviras BBQ čempionatas  / 

Baltijos atviras BBQ čempionatas

Š. m. liepos 15-17 dienomis Palangoje vyko atviras Baltijos BBQ čempionatas, kur jo dalyviai varžėsi dėl „Baltijos BBQ 2016“ taurės. Rungtyse dalyvavo komandos iš Lietuvos, Estijos, Švedijos, Ukrainos, o teisėjams vadovavo Pasaulinės barbekiu asociacijos atstovas Benjaminas Bartletas. Šiame nuostabiame renginyje gardžiais kvapais kvietėme praeivius degustuoti „KITCHEN me“ produkcijos, ant unikalaus griliaus čirškinome gardžiuosius jautienos didkepsnius, sultingąsias antienos krūtinėles ir nerealius sausai brandintos jautienos mėsainius, kuriems abejingų neliko visose amžiaus grupėse.

Ačiū tiems, kurie ne tik skanavo mėsainius, didkepsnius ir antienos filė, bet ir dalinosi savo įspūdžiais ir visas tris dienas rinkosi pietauti, vakarieniauti ir netgi pusryčiauti su mumis! Visada smagu sutikti produktų vartotojus ir išgirsti tai, kas svarbiausia.

Na, o visi, kurie dar neturėjote progos paragauti sausai brandintų jautienos didkepsnių ar mėsainių, gurmaniškosios sūdytos-parūkytos antienos filė ar kitų gardumynų, – sekite mus socialiniame tinkle Facebook ir sužinokite, kur ir kada galėsime susitikti.

Ir žinoma, dalinamės užfiksuotomis savaitgalio akimirkomis.