Pradžia /  Kitchen me  /  NAUJIENOS  /  Nori pradžiuginti mylimą žmogų? Nusiųsk jam gurmanišką staigmeną!  / 

Nori pradžiuginti mylimą žmogų? Nusiųsk jam gurmanišką staigmeną!

 

Gimtadienis ar vardadienis, noras padėkoti, pasveikinti ar tiesiog pasakyti, jog brangini – kiekvieno mūsų gyvenime tiek daug progų parodyti dėmesį ir šilumą kitam žmogui. Turbūt nieko nėra įsimintiniau už akimirkas, kai įsitikini, jog tavo sugalvota staigmena palietė artimo, mylimo, gerbiamo žmogaus širdį. O juk visi žinome, kad kelias į širdį dažniausiai eina per skrandį.

 

Galvodami apie visa tai, prekės ženklo „KITCHEN me“ virtuvės meistrai sukūrė naują pasiūlymą norintiems pradžiuginti artimą žmogų skaniomis staigmenomis. Šventinį rytą ar vakarą jūsų staigmenos gavėjas sulauks margos gardžiausių užkandžių puokštės. Šio prekės ženklo asortimente – užkandžiai iš kokybiškos paukštienos, jautienos, triušienos, pagardinti sezoninėmis daržovėmis, uogomis, žalumynais.

 

Tačiau tokios staigmenos gavėją nudžiugins ne tik patys skanėstai, bet ir jų pateikimo būdas. „KITCHEN me“ užkandžius siūlo pateikti surikiuotus ant dailaus rėmo. Toks valgomas „paveikslas“ slepia dar vieną staigmeną: suvalgius užkandžius dovanos gavėjas pamatys ir tai, kas po jais slėpėsi – įrėmintą atviruką, eiliuotą tekstą, vaiko rankute surašytus linkėjimus ar viso būrio sveikintojų parašus.

 

Todėl šios naujovės adresatai sulauks net dviejų staigmenų: gaus gardžiausių užkandžių padėklą ir jau bevalgant vieno kąsnio gardumynus pamatys jiems skirtą asmeninį sveikinimą.

 

Be to, „KITCHEN me“ komanda pasirūpins ne tik užkandžių kokybe ir pateikimu, bet ir pristatymu. Todėl visiškai nesvarbu, ar žmogus, kurį norite nudžiuginti, gyvena drauge su jumis, ar už jūrų marių, jei esate išvykęs, – šis prekės ženklas pasirūpins, kad staigmena Lietuvoje jį pasiektų pageidaujamu laiku ir išlaikiusi savo unikalią formą.

 

Tokia gardi, spalvomis ir aromatais viliojanti staigmena – puikus būdas tiek pradėti šventinę dieną, tiek pasidalinti skanumynais su sveikintojais darbovietėje ar draugų kompanijoje. Nei šventės kaltininkui, nei jį sveikinantiems žmonėms nebereikės lakstyti po parduotuves, skubiai patiems ruošti užkandžių ar sukti galvos dėl dovanos. O po užkandžiais slypintis suasmenintas sveikinimas sušildys kiekvieno žmogaus širdį. Juk tikrai šventei reikia tiek mažai – šiek tiek nuoširdaus dėmesio, skanaus maisto ir mielų žmonių būrio.