Pradžia /  Kitchen me  /  NAUJIENOS  /  Piknikas Latvijoje – tikra gardaus maisto, įdomių pokalbių ir užburiančios atmosferos šventė  / 

Piknikas Latvijoje – tikra gardaus maisto, įdomių pokalbių ir užburiančios atmosferos šventė

„Borjomi piknikas“ – tikra gardaus maisto, įdomių pokalbių ir užburiančios atmosferos šventė, kasmet pritraukianti būrius žmonių. Renginio dalyviai Latvijoje ne tik mėgavosi paplūdimio gaiva, gera muzika, bet ir naudojosi proga ne tik puikiai praleisti laiką gryname ore, bet ir paskanauti įvairių patiekalų, iš grilio meistrų lūpų išgirsti įvairių kulinarių paslapčių bei pasižvalgyti, ką įdomaus šį sezoną siūloma išmėginti kepsninių gerbėjams.

 

 „KITCHEN me“ virtuvės meistrai piknikautojams parengė net keletą grilio naujienų. Viena iš jų – antienos iešmelių užkandis, kuris nustebino nauju, unikaliu, chrakteringu skonių deriniu: kepsninėje kepti sultingos ir aromatingos antienos iešmeliai buvo patiekti su šviežiomis salotomis ir... traškiu vafliu.

„Mūsų vanduo – ypatingas, su charakteriu, - sako IDS Borjomi Europe“ rinkodaros vadovė Tatjana Rudienė. – Ypatingi žmonės, ieškantys unikalių laisvalaikio leidimo būdų susirinko šią karštą pavakarę ir į mūsų pikniką. Pasistengėme, kad jie gautų originalių, įdomių pramogų, veiklos, kuri atspindėtų jų nepakartojamą charakterį“.