Pradžia /  Kitchen me  /  NAUJIENOS  /  Staigmena Boso dienai – gardžiausių skanėstų rinkinys  / 

Staigmena Boso dienai – gardžiausių skanėstų rinkinys

Jei artėjant Boso dienai imate sukti galvas, kuo pradžiuginti vadovą, bendražygį ar verslo partnerį, tuo už jus jau pasirūpino prekės ženklo „KITCHEN me“ virtuvės meistrai, sukūrę visiškai naujovišką sveikinimo formatą. Estetiką, puikų skonį ir asmeninį dėmesį suderinantis pasiūlymas – tai gardžiausi užkandžiai puikios šventės pradžiai. Jų išskirtinumą garantuoja tiek „KITCHEN me“ produktų kokybė, tiek netikėtas pateikimo būdas. 

„KITCHEN me“ smaguriams siūlo rinktis kokybiškos antienos užkandžius, o ryškią skonių paletę papildo sezoninės daržovės, žalumynai bei uogos. 

Gardūs ir estetiški, bet kokį vaišių stalą papuošti galintys užkandžiai dovanos gavėją pasieks ypatingai pateikti. Spalvomis ir skoniais viliojantys vieno kąsnio užkandžiai, sukurti virtuvės profesionalų rankomis, bus sudėlioti ant rėmelio, kuriame slepiasi asmeninis, būtent jūsų bosui skirtas sveikinimas – padėka, linkėjimai ar įsimintina citata su viso kolektyvo parašais. Todėl tokios dovanos gavėjo laukia net dvi staigmenos: pirmoji – sulaukus gardžių užkandžių pristatymo, antroji – jau ėmus vaišintis ir pamačius, kaip nuo rėmelio nykstant skanėstams atsiveria būtent šiam žmogui skirtas sveikinimas. Šiltos emocijos, džiaugsmas ir dėkingumas pamačius tokią apgalvotą dovaną – garantuoti! 

Šis prekės ženklas pasirūpins ne tik pačia staigmena, bet ir jos pristatymu. Tad nei jums, nei kolegoms nereikės sukti dėl to galvos. Tiesiog nurodykite adresą ir laukite staigmenos, kuria galėsite pasidžiaugti kartu su savo bosu.

Todėl jei anksčiau Boso diena jums kėlė asociacijų su galvos skausmu, rūpesčiais, kuo nustebinti vadovą ir kokį paruošti vaišių stalą – jau dabar galite vienu sprendimu išspręsti visus šiuos klausimus. Niekam nereikės plušti namų virtuvėje, lakstyti po parduotuves ar paskubomis pirkti nefunkcionalių ir nereikalingų daiktų. „KITCHEN me“ siurprizas bosui leis ir pradžiuginti akį, ir pamaloninti gomurį, ir pasidžiaugti parodytu asmeniniu dėmesiu.