Pradžia /  Kitchen me  /  NAUJIENOS  /  Tas atvejis, kaip atsispirti tiesiog neįmanoma...  / 

Tas atvejis, kaip atsispirti tiesiog neįmanoma...

BORJOMI PIKNIKAS su KITCHEN me produkcija - lengviausias būdas įsitikinti, kad mėsainiai su jautiena – vienas populiariausių kepsninių sezono patiekalų, kurį galima laikyti šiltojo sezono klasika.

Š.m. gegužės 31 d. vyko Borjomi piknikas prie Baltojo tilto Vilniuje. Renginio metu VMG komanda pademonstravo naujausius pasaulines piknikų stiliaus, dekoro tendencijas, gastronomijos pasirinkimus ir, žinoma, ruošė gardžius užkandžius piknikui iš mūsų produktų – Sūdytos-parūkytos antienos file ir k/r antienos mėsos lazdelių.

Po VMG komandos pikniko pristatymo vyko maisto blogerių piknikų konkursas, kuriame maisto tinklaraštininkai rungėsi dėl geriausiųjų nominacijos. Už skaniausią pikniką įsteigėme prizą ir mes - 1 metrą sausai brandintos jautienos mėsos paplotėlių vasaros piknikams!!!

Lietuvos barbekiu kepėjų asociacijos komanda visiems atėjusiems gamino mėsainius su sultinga sausai brandinta „KITCHEN me“ jautiena.

Renginio dalyviai buvo kviečiami ne tik mėgautis mėsainiais ir vulkaninės kilmės mineraliniu vandeniu Borjomi, bet ir aktyviai leisti laiką pikniko metu: virtualioj erdvėj pasivažinėti amerikietiškais kalneliais, šokinėti stogais įsikūnijus į žmogaus voro personažą, įkopti į drąsos bokštą, apsidairyti aplink save iš kojūkų aukščio.