NAUJIENOS

Pradžia /  Kitchen me  /  NAUJIENOS  / 
„Gero skonio“ klubo gurmanišką vakarienė sostinės restorane „Yellow“.
2019-12-19

Prieš pat metų pabaigą, kai naktys ilgiausios, tik ir ieškome būdų, kaip pašviesinti tamsias dienas. Gruodžio 17-sosios vakaras „Gero skonio“ klubo nariams nušvito ryškiai geltona spalva – susirinkome sostinės restorane „Yellow“. 

„Gero skonio“ klubo metu atidaryta „Gurmanų terasa“
2017-06-09

Gegužės 24 d. Kaune, viešbučio „Daugirdas“ erdvėse įvyko „Gero skonio“ klubo renginys, kurio metu buvo atidaryta „Gurmanų terasa“. Vakaro svečiai mėgavosi išskirtine degustacine antienos, triušienos bei jautienos patiekalų vakariene.

Baltijos atviras BBQ čempionatas
2016-07-20

Š. m. liepos 15-17 dienomis Palangoje vyko atviras Baltijos BBQ čempionatas, kur jo dalyviai varžėsi dėl „Baltijos BBQ 2016“ taurės. Rungtyse dalyvavo komandos iš Lietuvos, Estijos, Švedijos, Ukrainos, o teisėjams vadovavo Pasaulinės barbekiu asociacijos atstovas Benjaminas Bartletas. Šiame nuostabiame renginyje gardžiais kvapais kvietėme praeivius degustuoti „KITCHEN me“ produkcijos, ant unikalaus griliaus čirškinome gardžiuosius jautienos didkepsnius, sultingąsias antienos krūtinėles ir nerealius sausai brandintos jautienos mėsainius, kuriems abejingų neliko visose amžiaus grupėse.

Sriubos mėnesio konkursas 2016
2016-01-29

Pilkos dienos prašviesėjimui, nuotaikos pagerinimui ir sriubos mėnesio užbaigimui, skelbiame KITCHEN me konkursą! Sąlygos labai, labai paprastos - pasigaminate skaniausią pasaulyje sriubą, įamžinate, paskanaujate ir pasidalinate nuotrauka/receptu su mumis.

Tarptautinė muitinės diena 2016
2016-01-26

Šiandien, sausio 26-ąją, Lietuvos muitinė kartu su pasaulio muitinių bendruomene švenčia Tarptautinę muitinių dieną. Todėl sveiname visus su Tarptauine muitinės diena!

Apkabinimo diena 2016
2016-01-21

Nėra nieko labiau raminančio ar guodžiančio kaip šiltas ir jaukus prisiglaudimas prie artimo žmogaus. Todėl, skatiname apkabinti kiekvieną Jums rūpintį žmogų, nes šiandien - Nacionalinė apsikabinimų diena!

Ilonos gimtadienio šventė
2015-12-27

Mūsų kolektyve gruodis, tai ne vien kalėdinės šventės, nepamirštame daug svarbesnių švenčių, kurios vadinamos - Gimtadieniu. O gruodžio mėnesio šventes papildo mūsų komandos narė Ilona, kurios dėka švenčiame dar ilgiau!

Gimtadienio šventė KITCHEN me
2015-12-07

 Norime dar kartelį pasveikinti savo mielą kolegę - Ingą su gimimo diena! Linkime išlikti tokia žavinga ir stipria asmenybe bei tobulėjimo tolimesniame kelyje!

IKI savaitėlė plius su KITCHEN me Tradiciniu antienos filė steikiu
2015-12-07

Šiltam žiemos vakarui, kai nėra jėgų po darbo ir norisi greitai užkąsti, pats tinkamiausias pasirinkimas vienas iš KITCHEN me Marinuotų antienos patiekalų!

MAXIMA ypatinga kaina puošia KITCHEN me Triušienos dešreles
2015-12-07

Nuostabu, kad šventinis laikotarpis įsibėgėja ir turime šansą Jus džiuginti įvairiomis nuolaidomis, akcijomis ir žaidimais!

KITCHEN me Šviežūs brandinti jautienos steikai jau RIMI prekybos centruose!
2015-12-02

Džiugios naujienos - Brandinti jautienos steikai jau RIMI prekybos centruose!

Steikai ant žarijų? Taip, ĮMANOMA!
2015-07-27

Puikus oras, geri draugai ir nuostabūs brandintos jautienos didkepsniai kepti ant žarijų! Taip prasidėjo mūsų savaitgalis. Iškeltas iššūkis mūsų nuosavo kulinaro neišgąsdino ir jis įrodė, kad steiką kuo puikiausiai galima išsikepti ir ant paprastų lietuviškų grotelių.